Dış Ticaret Hizmetleri

IBC Advice,

Türk firmalarının yurtdışında ticari faaliyetlerinin geliştirilmesi ve planlanması konusunda dış Ticaret alanında ideal çözümler üretmektedir. Yabancı firmaların, Türkiye’de tedarikçi, ithalatçı ve mümessil arayışlarına destek sağlayan IBC Advice, ithalat, ihracat, ürün ve pazar analizi konusunda yerli firmaların yurtdışı iş bağlantılarını geliştirmelerine yardımcı olur. Fransa’daki ofisiyle Türk firmalarının yurt dışı temsilciliğini, yurtdışı fuarlara katılımını ve tanıtımını üstelenen kurumumuz, dış ticaret faaliyetlerinizde size en güvenilir ve en etkin hizmeti sunmayı ilke edinmektedir

Insan Kaynakları

IBC Advice Danışmanlık, şirketinizin aradığı özelliklere uygun adayları biraraya getirir. Adayların ve şirketinizin beklentilerine uygun olarak, kurumu ve misyonu tanıtır. Önseçim, mülakat ve değerlendirme aşamalarında, size ve şirketinize tam destek sağlar.

Lojistik ve Tercüme Desteği

IBC Advice Danışmanlık, dış ticaret faaliyetlerinizde tüm operasyonel işlemlerinizin sorumluluğunu üstlenir, yabancı dilde tercüme desteği sağlar.

Fransa Müşteri ve Pazar Araştırması

IBC Advice Danışmanlık, hedef pazarlarda müşteri potföyünüzü geliştirmenize yardımcı olur, şirket yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırladığı pazar analizleri ve müşteri listeleriyle yurtdışı açılımınızda en etkin çözümleri üretir. 

Fransa Tedarikçi, Fransa Ortak Araştırması

IBC Advice Danışmanlık, firmaya özel tedarikçi ve ticari ortak listeleri hazırlar, stratejiler geliştirir.

Ticaret Alanında Hukuki Destektik

IBC Advice Danışmanlık, dış ticaret faaliyetlerinizde tüm operasyonel işlemlerinizin sorumluluğunu üstlenir, yabancı dilde tercüme desteği sağlar.

  Fuar Fransa   

IBC Advice Danışmanlık, şirketinizin ve ürünlerinizin yurtdışı temsilciliğini üstlenir, talebinize uygun ticari faaliyetlerinize yönelik yurtdışı ziyaretlerinizi A’dan Z’y   e hazırlar.

Yurtdışı Fuar Temsilciliği

IBC Advice Danışmanlık, sektöre yönelik yurtdışı fuarları takip eder ve katılımınızı sağlar. Ürününüzün ve şirketinizin yurtdışı fuarlarındaki tanıtımını, tecrübeli ve uzman kadrosuyla en iyi şekilde gerçekleştirir.

Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory

Actualités

Retrouvez dès à présent sur notre site Web toute l'actualité...

 

Opportunités d'Affaires

 

Avis d'appel d'offre international

 

Fransa Ticaret & Temsilcilik bürosu

Comment nous joindre

Tous nos acceuils fonctionnent uniquement sur rendez-vous.

 

Pour prendre rendez-vous:

info@ibc-advice.com

 

Centre d'Affaires Kléber

67000 Strasbourg - France

www.ibc-advice.com

 

Bureau de Liaison 

France & Turquie

 

Version imprimable Version imprimable | Plan du site Recommander ce site Recommander ce site
Copyright©www.ibc-advice.com - International Business Contact Advice