Simultane Tercüme

Simultane tercüme konferans, toplantı gibi birçok alanda yapılan anlık çeviri şeklidir. Farklı dillerde konuşma gerçekleştiren konuşmacının mesajlarını doğru ve anlık bir şekilde..

 

Simultane tercüme konferans, toplantı gibi birçok alanda yapılan anlık çeviri şeklidir. Farklı dillerde konuşma gerçekleştiren konuşmacının mesajlarını doğru ve anlık bir şekilde dinleyicilere aktarılması oldukça önemli bir olgu olmaktadır. Bu yüzden firmanız ve önemli toplantılarınızda, konuşmacıların söylediklerini sizlere ve dinleyicilere doğru bir şekilde aktarabilecek profesyonel simultane tercümanlar ile çalışmanız sizlerin her zaman lehinize olacaktır.

Günden güne büyüyen Türkiye ekonomisi ve sürekli artan dış ilişkiler göz önüne alındığında önemi günden güne artmakta olan simültane tercümanlık hizmetini, profesyonel kuruluşlardan almanız sizi rakip firmaların karşısında bir adım öne geçireceği şüphesiz bir gerçektir. Düzenlemiş olduğunuz seminer, kongre ve bilgilendirme etkinliklerinizde dün olduğu gibi bugünde sizleri yalnız bırakmayan firmamız en uygun çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyor.

Alanında uzman, profesyonel simultane tercümanlarımız ile aradığınız güveni sizlerle buluşturan firmamız bu alanda kalitenin öncüsü olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Teknik bilgi gerektiren organizasyonlar da görev alacak olan tercümanların mesleki bilgilerinin göz önüne alınarak, görevlendirilmesini sağlayan firmamız etkinliklerde ki tercüman görevlendirmelerini son derece hassat bir çizgide yürütmektedir.
Simultane çeviri hizmeti sizlere birçok alanda yararlar sağlamaktadır.

  •     Birçok dille gerçekleştirilen toplantılarda en etkili iletişim yöntemidir.

  •     Anlık olarak birçok dilde çeviri yapılmasına imkan sağlar.

  •     Çeviri konusunda yaşayacağınız zaman kayıplarının önüne geçer.

  •     Sınırsız sayıda dinleyiciye hitap etme olanağı sağlar.

Simultane tercüme hangi alanlarda kullanılabilir?

  •     Konferans, seminer ve sempozyum gibi toplantılarda,

  •     Uluslararası hedefler taşıyan büyük kongreler,

  •     Televizyon ve radyo programları gibi alanlar.

Yukarıda bahsedilmekte olduğu gibi oldukça fazla deneyim, güven ve özveri gerektiren simultane tercüme konusunda profesyoneller ile çalışmak kaçınılmazdır. Toplantı ve seminer gibi organizasyonlar için titizlikle çalışmakta olan koordinatörlerimiz hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeden, etkinliklerinizde sorunsuz bir hizmet almanız için sürekli olarak çalışıyor. Başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Kayseri gibi Türkiye’nin her bölgesinde simultane çeviri hizmeti alabileceğiniz firmamız bu alanda öncü kuruluş olarak yoluna devam etmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz simultane tercüme projelerinde edindiğimiz göler yüzlü müşterilerimizden aldığımız güven ile sizler için sorunsuz, kaliteli ve en uygun çeviri hizmetlerini bir araya getirmeye devam etmekteyiz.

Simultane tercüme konusunda uzman ekibimiz sizlerle çalışmaya hazır. Simultane çeviri hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için info@ibc-adice.com

Votre message issu du formulaire a été envoyé avec succès.

Vous avez entré les données suivantes :

Formulaire de contact

Veuillez corriger l'entrée des champs suivants :
Une erreur s'est produite lors de la transmission du formulaire. Veuillez réessayer ultérieurement.

Remarque : Les champs suivis d'un astérisque * sont obligatoires.

Veuillez noter que le contenu de ce formulaire n'est pas crypté
Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory

Actualités

Retrouvez dès à présent sur notre site Web toute l'actualité...

 

Opportunités d'Affaires

 

Avis d'appel d'offre international

 

Fransa Ticaret & Temsilcilik bürosu

Comment nous joindre

Tous nos acceuils fonctionnent uniquement sur rendez-vous.

 

Pour prendre rendez-vous:

info@ibc-advice.com

 

Centre d'Affaires Kléber

67000 Strasbourg - France

www.ibc-advice.com

 

Bureau de Liaison 

France & Turquie

 

Version imprimable Version imprimable | Plan du site Recommander ce site Recommander ce site
Copyright©www.ibc-advice.com - International Business Contact Advice