Hakkımızda

IBC Advice Danışmanlık, İstanbul ve Strasbourg merkez ofisleriyle ve uzman kadrosuyla, Dış Ticaret, Eğitim ve Avrupa Birliği Projeleri ve Hibe Programları konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Dış Ticaret Hizmetleri

IBC Advice,  Türk firmalarının yurtdışında ticari faaliyetlerinin geliştirilmesi ve planlanması konusunda dış ticaret alanında ideal çözümler üretmektedir. Yabancı firmaların, Türkiye’de tedarikçi, ithalatçı ve mümessil arayışlarına destek sağlayan , IBC Advice ithalat, ihracat, ürün ve pazar analizi konusunda yerli firmaların yurtdışı iş bağlantılarını geliştirmelerine yardımcı olur. Fransa’daki ofisiyle Türk firmalarının yurt dışı temsilciliğini, yurtdışı fuarlara katılımını ve tanıtımını üstelenen kurumumuz, dış ticaret faaliyetlerinizde size en güvenilir ve en etkin hizmeti sunmayı ilke edinmektedir.

 

 

Avrupa Birliği Proje Danışmanlık hizmetleri

Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve Birleşmiş Milletler gibi uluslararası kuruluşlar tarafından yürütülen programlara ve ulusal programlara projeler geliştirmek ve  bu projeleri uygulamak konusunda, IBC Advice  KOBİ lere, Kamu kurumlarına,  belediyelere ve Sivil Toplum Kuruluşlarına danışmanlık hizmeti ve destek vermektedir.
 

 

IBC Advice 1994 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile, güvenilir hizmet kalitesiyle, size gerekli desteği sağlar info@ibc-advice.com.

 

Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory Inscrivez-vous : Annuaire web d'entreprises libre et gratuit ! B2B Business Directory

Actualités

Retrouvez dès à présent sur notre site Web toute l'actualité...

 

Opportunités d'Affaires

 

Avis d'appel d'offre international

 

Fransa Ticaret & Temsilcilik bürosu

Comment nous joindre

Tous nos acceuils fonctionnent uniquement sur rendez-vous.

 

Pour prendre rendez-vous:

info@ibc-advice.com

 

Centre d'Affaires Kléber

67000 Strasbourg - France

www.ibc-advice.com

 

Bureau de Liaison 

France & Turquie

 

Version imprimable Version imprimable | Plan du site Recommander ce site Recommander ce site
Copyright©www.ibc-advice.com - International Business Contact Advice